Yhteystiedot

OPASKOIRAYHDISTYS RY

PUHELIN
050 432 8431

SÄHKÖPOSTI
info@opaskoirayhdistys.fi

POSTIOSOITE
Opaskoirayhdistys ry.
Marjaniementie 74
00930 HELSINKI

KÄYNTIOSOITE
Marjaniementie 74, Iiris-talo, Itäkeskus, Helsinki.
Tapaamisista on sovittava etukäteen.

YHDISTYKSEN PANKKITILI
Nordea FI37 2266 1800 0038 35

TOIMIHENKILÖT

Puheenjohtaja
Regina Koljonen, Helsinki, 050 432 84 31, 040 542 4910
regina.koljonen@gmail.com

Varapuheenjohtaja
Ari Talja, Espoo, 041 3100340
ari.talja@gmail.com

Sihteeri-koordinaattori
Sonja Luola, Mäntsälä, 0400 480960
sihteeri@opaskoirayhdistys.fi

HALLITUS

VARSINAISET JÄSENET
Salla Huhtala,Ylivieska,044 578 1847
Arto Kurvinen, Tampere, 050 3607935
Raisa Ticklén, Helsinki, 040 515 3917

VARAJÄSENET
Outi Jyrhämä, Espoo, 040 7027 926
Satu Mäenpää, Nokia, 0458435586

OPASKOIRAYHTEYSHENKILÖT
HELSINKI JA UUSIMAA
Ulla Jensen, Helsinki
p. 0458011101
ulla.jensen@saunalahti.fi

Peesari-jäsen
Serena Karlsson
p. 0449 811114
serena.karlsson@gmail.com

KAAKKOIS-SUOMI
Jani Mikkola, Kotka
puh. 050 358 6066
jm_1@luukku.com

KESKI-SUOMI
Yhteyshenkilötyöryhmän vastaava
Anni Kunelius, Äänekoski
puh. 0400 776478
anni.kunelius@pp.nkl.fi

Työryhmän muut jäsenet
Juha Saariniemi, Jyväskylä
puh. 044 030 5898
juha.saariniemi@pp.inet.fi

Kari Oja, Jyväskylä
puh. 050 68691
Sähköposti: karihjoja@gmail.com

PIRKANMAA
Yhteyshenkilötyöryhmän vastaava
Satu Mäenpää, Nokia
puh. 0458435586
satu.maenpaa@icloud.com

Mika Tolvanen, Kangasala
puh. 040 413 5853
mika.tolvanen@pp.nkl.fi

Peesarijäsen
Riitta Salonen, Kangasala
puh. 050 523 7343
rsalonen@saunalahti.fi

POHJANMAA
Janne Jokinen, Seinäjoki
puh. 045 2796550
janne.eppu@gmail.com

POHJOIS-KARJALA
Merja Hyvönen, Joensuu
puh. 050 597 2771
merja.hyvonen@live.fi

POHJOIS-SUOMI
Salla Huhtala, Ylivieska
puh. 044 578 1847
salla.h@kotinet.com

Jyrki Hänninen, Oulu
puh. 040 502 4882
jyrki.hanninen@gmail.com

Kirsti Reijonen, Sodankylä
puh. 050 327 7492
kirstireijonen@gmail.com

SATAKUNTA
Seija Viitanen, Kankaanpää
puh. 02 572 2649, 040 861 3157
seija.viitanen@gmail.com

SAVO
Yhteyshenkilötyöpari
Erkki Juntikka ja Pirkko Luusalo
puh 040 589 3430, 050 539 0016
erkki.juntikka@gmail.com, pirkko.luusalo@gmail.com

VARSINAIS-SUOMI
Taru Luukkala,Turku
puh. 040 836 7759
taru.luukkala@gmail.com

PEESARIT
Puheenjohtaja
Anita Pihala, Tuusula
puh. 0400 402675
anita.pihala@hotmail.com

Sihteeri
Eija Paasu,Vihtijärvi
puh. 050 329 5976
peesarit@opaskoirayhdistys.fi

KOE- JA KILPAILUTYÖRYHMÄ
Vastaava
Taru Luukkala, Turku
puh. 040 836 7759
taru.luukkala@gmail.com

Muut jäsenet

Susanna Hannu, Tampere
puh. 050-5404333
susanna.hannu@pp.nkl.fi

Susann Laag-Söderström, Geta
puh. 040-3269079
blondie992@outlook.com

Karin Viitanen, Helsinki
puh. 0400 244313
karin.viitanen@helsinki.fi