Yhteystiedot

OPASKOIRAYHDISTYS RY

PUHELIN
050 432 8431

SÄHKÖPOSTI
info@opaskoirayhdistys.fi

POSTIOSOITE
Opaskoirayhdistys ry.
Marjaniementie 74
00930 HELSINKI

KÄYNTIOSOITE
Marjaniementie 74, Iiris-talo, Itäkeskus, Helsinki.
Tapaamisista on sovittava etukäteen.

YHDISTYKSEN PANKKITILI
Nordea FI37 2266 1800 0038 35

TOIMIHENKILÖT

Puheenjohtaja
Mika Tolvanen, 050 432 8431

mikatolvanen@kolumbus.fi

Sonja Luola,  0400 480960
sihteeri@opaskoirayhdistys.fi

HALLITUS

VARSINAISET JÄSENET
Erkki Juntikka puh 040 589 3430, erkki.juntikka@gmail.com
Risto Kahelin puh 0500-773 286, risto.kahelin@gmail.com
Taru Luukkala puh 040 836 7759, taru.luukkala@gmail.com
Virpi Paananen puh 045 272 5281, virpi.paananen@saunalahti.fi
Ari Talja puh 041 3100340, ari.talja@gmail.com

Raisa Ticklèn puh 040 515 3917, raisa.ticklen@gmail.com

VARAJÄSENET
Susanna Kovasin puh 041 440 3967, susanna.kovasin@gmail.com
Arto Kurvinen puh 050 360 7935, kurvinen.arto@gmail.com

OPASKOIRAYHTEYSHENKILÖT

KAAKKOIS-SUOMI
Jamppa Mikkola, Kotka puh 050 358 6066

Susanna Kovasin, Imatra puh 041 440 3967

KANTA-HÄME, PÄIJÄT-HÄME

Hannu Huovinen, Lahti puh 0400 700 384

KESKI-SUOMI
Yhteyshenkilötyöryhmän vastaava
Anni Kunelius, Äänekoski puh 040 743 6105

Kari Oja, Jyväskylä puh 050 686 91

Juha Saariniemi, Jyväskylä puh 044 030 5989

Peesarijäsen
Mari Haapavaara puh 050 308 6111

PIRKANMAA
Arto Kurvinen, Tampere puh 050 360 7935

POHJANMAA
Heli Miilumäki, Jalasjärvi puh 040 911 0355

POHJOIS-KARJALA
Merja Hyvönen, Joensuu puh 050 597 2771

POHJOIS-SUOMI
Kirsti Reijonen, Sodankylä puh 050 327 7492

Peesarijäsen
Meri Peuhkurinen, Rovaniemi puh 040 833 5047

SATAKUNTA
Seija Viitanen, Kankaanpää puh 040 861 3157

SAVO
Yhteyshenkilötyöpari
Erkki Juntikka ja Pirkko Luusalo, Mikkeli puh 040 589 3430, 050 539 0016

VARSINAIS-SUOMI
Taru Luukkala,Turku puh 040 836 7759

PEESARIT
Puheenjohtaja
Sari Rajala, Karkkila puh 050 380 4323

Sihteeri
Eija Paasu,Vihtijärvi puh 050 329 5976

peesarit@opaskoirayhdistys.fi

KOE- JA KILPAILUTYÖRYHMÄ   

Erkki Juntikka, puh 040 589 3430

Taru Luukkala, puh 040 836 7759

Terhi Laaksonen, puh 045 642 3032